Strelecký klub

Vážení priatelia streleckého športu,

oznamujeme Vám, že dňa 02. 12. 2010 sa konala ustanovujúca konferencia Streleckého klubu Strelnica Nižná Hutka. Na ustanovujúcej konferencii bola zvolená rada klubu, ktorá bude klub riadiť a kontrolór klubu. Boli schválené stanovy klubu, ktoré boli zaregistrované na Ministerstve vnútra SR.

Strelecký klub Strelnica Nižná Hutka je otvorený pre všetkých tých, ktorí majú záujem rozvíjať strelecký šport v rôznych disciplínach, či už súťažne alebo len tak pre vlastné potešenie. O možnostiach ako sa stať členom nášho klubu nájdete informácie na tejto stránke. Budeme Vás tu aj informovať o všetkých aktivitách, ako aj akciách nášho klubu.

Predseda klubu:

  • Ing. Ľudovít LIPPAI

Dokumenty na stiahnutie

Predaj zbraní a streliva, pozorovacej a streleckej optiky a iných doplnkov.

Naša spoločnosť popri prevádzkovaní strelnice sa zaoberá aj predajom zbraní a streliva pre naších klientov. Stačí ak  nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky a zabezpečíme Vám zbrane a strelivo, ktoré si vyberiete a ktoré potrebujete pre svoju záľubu, či už je to poľovníctvo alebo športová streľba.  

PARTNERI

terc
Ponúkame predaj brokových a guľových nábojov od nasledovných výrobcov vo veľmi dobrých cenách

Novinka pre tých, ktorí nie sú držiteľmi ZP a chcú si vyskúšať streľbu.

A1

Streľba z brokovej zbrane na 25 ks asfaltových terčov automatický trap, 50 ks streliva, zapožičanie zbrane, strelecký inštruktor, chrániče zraku a sluchu. Streľba z pištole K 100,  9 mm Luger , 30 výstrelov.,zapožičanie zbrane, inštruktor,chrániče sluch spolu  cena  100 €.

B 2

Streľba z brokovej zbrane na 25 ks asfaltových  terčov automatický trap alebo skeet, 50ks streliva, zapožičanie zbrane, strelecký inštruktor, chrániče zraku a sluchu, streľba z pištole K 100 P 9mm Luger, 30 výstrelov.,streľba zo samonabíjacej zbrane Vz.58 -20 výstrelov  spolu cena 137€.

C 3 

Streľba z brokovej zbrane na 25 ks asfaltových terčov, 50ks streliva, zapožičanie zbrane, strelecký inštruktor, chrániče zraku a sluchu, streľba z pištole K100 +K100P1 kal. 9 mm Luger, 40 výstrelov.,streľba zo samonabíjacej zbrane Vz.58 -20 výstrelov + streľba z revolveru kal. 38 spec ,10 výstrelov  spolu cena  170€. 

KONTAKTUJTE NÁS

Napíšte nám zavolajte nám na číslo +421 903 654 765

Prevádzkovateľ: NCI Security, s.r.o., Ruskov 418, 044 19